Ewa Miłowicz

Psychoterapeuta

Specjalista terapii Gestalt, coach, w trakcie specjalizacji z Seksuologii Klinicznej.ewa-milowicz
Absolwentka Szkoły Counsellingu Gestalt (2008), oraz Szkoły Profesjonalnego Coachingu w Krakowie (2017). W 1995 roku ukończyła Wydział Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego.

 

Doświadczenie zawodowe:

Doświadczenie zawodowe zdobywała współpracując z Centrum Medycznym Magnolia Park, Gabinetem Diabetologicznym „Chudnij z nami", Centrum Medycznym Harmony Medical, oraz Centrum Medycyny Estetycznej dr. Luch. Od 2017 roku prowadzi praktykę prywatną.
W pracy z Klientami korzysta z rzetelnej wiedzy z zakresu psychologii i seksuologii. Skupia się na szerokim spektrum zagadnień, mających wpływ na seksualność człowieka. Należą do nich: umiejętność rozpoznawania swoich potrzeb, uczuć oraz ich wyrażania, poczucie własnej wartości, sposoby radzenia sobie w sytuacji stresu i napięcia emocjonalnego, sposoby komunikacji, zasoby budowania relacji i bliskości z innymi, poczucie tożsamości, czy rodzaj stosowanych mechanizmów obronnych.
Wizyta seksuologiczna pozwala odkryć przyczyny występujących problemów, a następnie znaleźć sposób na skuteczne ich rozwiązanie i poprawę jakości życia seksualnego.

 

Pomoc w zakresie:

- zaburzeń erekcji
- problemu przedwczesnego wytrysku
- trudności w osiągnięciu orgazmu
- nadmiernej masturbacji
- zbyt niskiego lub zbyt wysokiego libido
- bólu w trakcie stosunku
- trudności natury psychicznej blokujących rozpoczęcie inicjacji seksualnej
- braku satysfakcji ze współżycia
- poczucia winy i wstydu związanego z własną seksualnością

 

 Kontakt: 600 965 553