O nas

onasStworzyliśmy dla Państwa miejsce, w którym nasi doświadczeni psychoterapeuci i lekarze pomagają kompleksowo uporać się z problemami natury psychicznej, leczą oraz diagnozują zaburzenia i choroby psychiczne. Stale podnosimy swoje kwalifikacje, by uczynić naszą pracę jeszcze efektywniejszą. Działamy w oparciu o najwyższe standardy etyczne.

Proponujemy szeroki zakres usług psychologicznych  oraz psychiatrycznych. Pomoc psychologiczna obejmuje między innymi: psychoterapię indywidualną, konsultacje psychologiczne, psychoterapię małżeńską/par, psychoterapię grupową.

  • Psychoterapia jest zbiorem technik służących poprawie zdrowia psychicznego oraz emocjonalnego. Ma ona na celu zwiększenie komfortu życia poprze lepsze zrozumienie siebie, uświadomienie sobie własnych emocji, motywów swoich zachowań oraz wewnętrznych ograniczeń. Jest drogą prowadząca w głąb siebie, czasem bywa kręta i wyboista, lecz owocuje samopoznaniem i osobistym rozwojem.
  • Konsultacja psychologiczna - jest formą pomocy polegającą na jednym lub kilku spotkaniach w celu określenia problemu, z którym zmaga się zgłaszająca osoba oraz ustalenia najbardziej adekwatnej formy leczenia.
  • Psychoterapia indywidualna - jest rodzajem pomocy terapeutycznej polegającym na regularnych spotkaniach z terapeutą. Spotkania najczęściej odbywają się raz w tygodniu o stałej porze i trwają około 50 minut.
  • Psychoterapia małżeńska/par - jest to forma pomocy terapeutycznej opierająca się na współpracy obojga partnerów. Ma ona na celu pracę nad trudnościami we wzajemnych relacjach oraz osiągnięcie lepszego wzajemnego zrozumienia przez partnerów.
  • Psychoterapia grupowa - jest formą pomocy terapeutycznej, w której grupa około 8-10 uczestników spotyka się regularnie przez pewien okres czasu. Najczęściej spotkania odbywają się co tydzień i trwają około 90 minut.