Dorota Kiszakiewicz-Przybysz

Specjalista psychiatra, specjalista psychiatrii dzieci i młodzieży, psychoterapeuta psychodynamiczny

Dorota Kiszakiewicz- PrzybyszAbsolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu (2006) oraz czteroletniego szkolenia psychoterapeutycznego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym (2013). W 2013r. uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie psychiatrii, w 2017r. tytuł specjalisty psychiatrii dzieci i młodzieży.
Doktorantka Zakładu Psychoterapii i Chorób Psychosomatycznych Katedry i Kliniki Psychiatrii we Wrocławiu (2013-2017).

 

Doświadczenie zawodowe:

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w oddziałach stacjonarnych i dziennych szpitali psychiatrycznych, oddziałach leczenia nerwic, oddziałach odwykowych, poradniach zdrowia psychicznego (Celmed - Wrocław, NZOZ Zdrowa Kobieta - Wrocław, PZP w Ząbkowicach Śląskich, w Wałbrzychu, w Obornikach Śląskich i w Strzegomiu). Od 2009r. prowadzi prywatną praktykę psychiatryczną i psychoterapeutyczną. Od 2013r. dyżuruje w Wojewódzkim Szpitalu im. Gromkowskiego we Wrocławiu w Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży. W 2015 r. pełniła obowiązki Kierownika Oddziału Psychiatrycznego dla Dzieci i Młodzieży w Milickim Centrum Medycznym. Od 2016 r. jest zastępcą Ordynatora w Oddziale Psychiatrii Sądowej o Wzmocnionym Zabezpieczeniu dla Młodzieży w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Lubiążu. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. W gabinecie konsultuje dorosłych oraz dzieci i młodzież. W psychoterapii indywidualnej zajmuje się osobami dorosłymi. Podlega regularnej superwizji. Poszerza i uaktualnia swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach.

 

Kontakt: 604 108 304

Tomasz Chowaniec

Specjalista psychiatra, psychoterapeuta w nurcie psychodynamicznym

Tomasz-ChowaniecAbsolwent Akademii Medycznej wydziału lekarskiego we Wrocławiu (2000). Tytuł Specjalisty Psychiatry uzyskał w 2008 roku. Uczestnik Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.   Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego

 

Doświadczenie zawodowe:

Staż podyplomowy w Dolnośląskim Centrum Gruźlicy i Chorób Płuc we Wrocławiu (2000-2001). Asystent na Oddziale V Psychiatrycznym Męskim w latach 2001-2008. Dyżury w Miejskim Ośrodku Profilaktyki i Wczesnej Terapii Uzależnień w Lubinie (2003-2006). Pracownik Specjalistycznej Poradni Zdrowia Psychicznego w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Lubiążu (2004-2008). Zastępca Ordynatora Oddziału Męskiego  w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Lubiążu (2008- 2010). Kierownik do spraw medycznych w oddziale uzależnień: Karan we Wrocławiu (2008-2013)
Obecnie: zastępca Ordynatora Oddziału Sądowego w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Lubiążu (2010- ). Lekarz w oddziale ogolnopsychiatrycznym w Szpitalu w Miliczu (2013-) . Lekarz psychiatra w Specjalistycznej Poradni Zdrowia Psychicznego w Wołowie (2005- ). Gabinet prywatny (2008- ). Konsultant w Domach Opieki Społecznej (2010- )

 

Zakres świadczonych usług:

diagnostyka i leczenie chorób i zaburzeń psychicznych, w szczególności:
psychoz (schizofrenia, ostre zaburzenia psychotyczne, zaburzenia urojeniowe i inne), zburzeń nastroju ( depresja, choroba afektywna dwubiegunowa), zaburzeń nerwicowych i związanych ze stresem, zaburzeń odżywiania (anoreksja, bulimia i inne), zaburzeń snu, zaburzeń psychicznych w wieku podeszłym(zaburzenia pamięci, otępienia), uzależnień, zaburzeń osobowości, kryzysów emocjonalnych ( sytuacje stresowe).

 

Kontakt: 608 578 451

Rafał Klimek

Psycholog, psychoterapeuta

Rafal-KlimekJest dyplomowanym psychologiem (Uniwersytet Wrocławski) i psychoterapeutą (Uniwersytet Jagielloński - studia w Katedrze Psychoterapii Collegium Medicum).

Doświadczenie zawodowe zdobywał w szpitalach psychiatrycznych w Międzyrzeczu, Lubiążu i Wrocławiu oraz poradniach zdrowia psychicznego w Ślęży i Brzegu Dolnym.

Obecnie pracuje w szpitalu psychiatrycznym w Lubiążu jako psycholog oraz Poradni Zdrowia Psychicznego w Brzegu Dolnym jako psychoterapeuta. Jest również biegłym sądowym z zakresu psychologii przy Sądzie Okręgowym w Legnicy.

Należy do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Posiada Jego rekomendację do prowadzenia psychoterapii, którą poddaje regularnej superwizji.

 

Kontakt: 607 173 565

Małgorzata Buduś

Psycholog, psychoterapeuta.

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Wrocławskim. Uzyskała dyplom ukończenia 4-letniej Szkoły Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, która przygotowuje do samodzielnej pracy oraz rozpoczęcia procesu certyfikacji.

Pracuje na Oddziale Psychiatrii Sądowej o Wzmocnionym Zabezpieczeniu dla Młodzieży w szpitalu psychiatrycznym w Lubiążu, gdzie prowadzi psychoterapię indywidualną w nurcie psychodynamicznym oraz współprowadzi grupy terapeutyczne. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u superwizorów z Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego w Krakowie i we Wrocławiu.

W pracy kieruje się zasadami Kodeksu Etycznego Psychologa. Dba o szeroko rozumiane dobro pacjenta, zapewniając dyskrecję, anonimowość, poczucie bezpieczeństwa, zrozumienie. 

Zapraszam osoby dorosłe oraz młodzież na psychoterapię indywidualną i grupową. 
 
Kontakt: 889 103 886

Joanna Dąbrowska

Psychoterapeuta w trakcie certyfikacji Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego

Joanna DąbrowskaAbsolwentka kierunków pedagogika specjalna i arteterapia. Ukończyła Studium terapii dzieci i młodzieży zorganizowane przez Dolnośląskie Centrum Psychoterapii oraz czteroletni kurs przygotowujący do egzaminu certyfikacyjnego psychoterapeuty PTP.

 

Doświadczenie zawodowe:

Kliniczne doświadczenie zdobywa pracując jako psychoterapeuta na oddziale dziennym Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Złotoryi. Psychoterapia, którą prowadzi, opiera się na paradygmacie psychodynamicznym. Metody pracy dostosowuje do potrzeb pacjenta. Stosuje się do zasad etycznych wytyczonych przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

 

Kontakt:

  • tel. +48 726 004 746
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.